Aktualizováno 13.10. 2015 20:56

POZOR! Do rodiny SuperStar přichází nová posila!

Televize Nova připravila pro diváky se startem živých přenosů překvapení v podobě nového člena rodiny SuperStar!

Už v neděli 18. října se divákům v prvním živém semifinále představí společně s Martinem „Pyco“ Rauschem moderátorka Jitka Nováčková. Nová členka SuperStar týmu tak bude nablízku soutěžícím na jejich trnité cestě za slávou.

 

 

Moderátorka SuperStar Jitka Nováčková - 3

 

„Jsem nadšená z toho, že jsem se stala součástí tak velkolepé show jako je Superstar a navíc ve dvojici s Pycem. Moderování SuperStar je pro mě výzva a dám do ní maximum. Budu stát po boku soutěžících. Budu je podporovat, pomáhat jim, zkrátka doprovázet je na cestě za jejich snem. Se soutěžícími jsem už několikrát natáčela a jsou skvělí. Vyřazování budu snášet těžce,“ říká Jitka Nováčková. Sympatická třiadvacetiletá moderátorka bude během živých přenosů také společně s diváky sledovat aktuální dění kolem SuperStar na sociálních sítích.

 

Českobudějovická rodačka Jitka Nováčková patří mezi úspěšné české modelky, v roce 2011 se stala českou královnou krásy a reprezentovala Českou republiku na Miss Universe. Studovala na filmové škole New York Film Academy a v současné době pracuje především v Německu.

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ: 

Proč moderátor SuperStar okouzlí české fanynky? Koukněte na tohle dokonalé video!

 

SUPERSTAR: Labutí jezero v podání Marty Jandové! Je lepší tanečnice nebo zpěvačka?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com