Aktualizováno 25.8. 2015 10:12

NOVINKY V SUPERSTAR: Co všechno bude jinak?

Témata:

Nový ročník SuperStar startuje na Nově už v neděli 30. srpna ve 20:20. Nová série přinese řadu novinek, které vystupňují napětí a zamíchají kartami! Co všechno pro diváky tvůrci pořadu připravili?

 Jedno CD může rozhodnout


Letos soutěžící dostávají šanci, jaká se jim nenaskytla ani v jednom z dosavadních ročníků SuperStar. Poprvé mohou sami rozhodnout o svém osudu! Každý soutěžící si totiž před vstupem k porotě vybírá jedno ze čtyř CD představujících jednoho z porotců. Pokud dojde k remíze a od poroty zazní dvakrát ANO a dvakrát NE, rozhoduje verdikt porotce, jehož CD si soutěžící vybral. Vyplatí se taktizovat, nebo se spolehnout na svůj instinkt?

Novinky SuperStar - CD VOLBA - 7

 

"Nekonečný" tunel


Jednou z nejvýraznějších novinek nové SuperStar je chodba, která během castingů vede k místnosti s porotou. Touto chodbou musí projít všichni soutěžící, kteří touží porotě předvést své pěvecké schopnosti. „Tady mají poslední příležitost vydýchat se, uklidnit se a připravit se na okamžik, který jim může změnit život. Právě na této chodbě začíná jejich cesta ke slávě,“ říká o novince režisér a kreativní producent show Pepe Majeský.

Novinky SuperStar - CD VOLBA - 2

 

Nová tvář v porotě - Klára Vytisková


„Mezi ostatní porotce zapadla skvěle, rozumí si s nimi po profesionální i lidské stránce. Klára je velmi přímá, to, co řekne, má vždy hlavu i patu a má respekt i u soutěžících,“ prozradil zdroj ze zákulisí show o nové porotkyni. Mezi ostřílené porotce Pala Haberu, Ondřeje Soukupa a Martu Jandovou totiž přibyla nová tvář - mladá zpěvačka, skladatelka a módní ikona Klára Vytisková. Proslavila se jako zpěvačka kapely Toxique, se kterou procestovali celý svět a v roce 2009 získali prestižní sošku Anděl v kategorii Objev roku. V roce 2013 se rozhodla rozjet i svůj autorský hudební projekt KLARA. Klára je známá také jako milovnice módy, extravagantních modelů a perfektního stylu. Největší radost jí dělá 9 měsíční dcerka Emilie, kterou má s manželem Romanem - bubeníkem z kapely Toxique.

Klára Výtisková
Zdroj: Profimedia / TV Nova

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

 

NOVINKY V SUPERSTAR: Postup soutěžících letos bude ovlivňovat i obyčejné cédečko!

TĚŠTĚ SE! Díky soukromým záběrům Pyca uvidíte, co dělají porotci, když je netočí profi kamery!

 

Víc emocí

 

Nervozita, napětí, obrovská radost, úleva, ale i zklamání či hněv - všechny tyto a ještě další emoce zažívají mladí zpěváci na castinzích. Letos je navíc s nimi mohou prožívat i rodiče, partneři či kamarádi. Další z novinek je totiž sál - tzv. shromaždiště, kde jsou spolu se soutěžícími i jejich blízcí a navíc mohou jejich vystoupení před porotou sledovat na obrazovce i s ostatními soutěžícími.

SuperStar porotci 2015

 

Nová atraktivní místa


Dřívější epizody s názvem Divadlo letos nahradí díly nazvané Super výběr, které se odehrávají na mimořádně atraktivním místě - na písečné pláži. Místem pro natáčení se stal pražský areál u Vltavy Žluté lázně. „Natáčelo se také v netradičním prostoru Poldovky v Kladně, kde v minulosti sídlily ocelárny. Industriální areál má jedinečnou atmosféru, která nás naprosto dostala,“ říká Pepe Majeský.

 

POZOR! Hledání SuperStar 2015 vypukne už v neděli 30. srpna!

 

ZÁKULISNÍK SUPERSTAR: Jak dnes žije Ali Amiri? Založil rodinu nebo žije jen prací?

 

Nebezpečný pád Kláry Vytiskové přímo před kamerami SuperStar!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com