Aktualizováno 17.9. 2015 08:40

Tenhle krasavec ze SuperStar má pěknou sbírku svůdných pohledů! Podívejte se!

Témata:

Porota Pavola Kovalička označila jako ideální materiál SuperStar! Nejen že se předvedl jako skvělý zpěvák, ale je na něj i hezký pohled! Budou mít u něj fanynky šanci, nebo je už zadaný?

Mladý a nadaný Pavol Kovaliček uchvátil v minulém díle SuperStar porotu nejen svým zpěvem. Především dámskou část poroty zaujal především vzhledem.

 

Že se z Pavola Kovalička stane oblíbenec všech dam a dívek bylo jasné od prvního momentu, kdy předstoupil s kytarou před porotu. Martu Jandovou ihned zaujaly mladíkovy svaly, které okomentovala slovy: "Tyjo, ty cvičíš!"

 

Kovalíček - 1
Zdroj: TV Nova

 

Pavol nejenže cvičí, on je dokonce vícemistr Slovenska v boxu. Vedle cvičení se však věnuje i účinkování ve folklórním souboru. Bohužel je však kvůli škole a všem koníčkům velmi vytížený a tak mu na balení holek moc času nezbývá.

 

SuperStar: Tento krasavec skvěle zpívá i boxuje!

 

Ačkoliv momentálně přítelkyni nemá, exkluzivně nám prozradil, na který jeho koníček se nejlépe balí holky: "Záleží na tom, jak které. Ale asi nejvíce na tu rockovou hudbu." A v tom má Pavol pravdu, protože po zazpívání rockové písně od kapely Green day, obě dámy v porotě přiznaly, že kdyby byly mladší, zřejmě by se do Pavola zamilovaly.

 

Jestli se nakonec v slaším kole zakouká třeba do některé ze soutěžících SuperStar, to můžete sledovat každou neděli od 20:20 na Nově!

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

 

Jsou tohle vítězové SuperStar? Máme exkluzivní společné video!

 

ZÁKULISNÍK: "Pizzařka" zažila příběh jako z pohádky! Jak to bylo doopravdy?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com