Aktualizováno 30.11. 2015 16:14

Jednotlivá VYSTOUPENÍ NADUPANÉHO 5. finále! Sledujte VŠE zde

Zdroj: TV Nova
Témata:

Pátý finálový večer nabídne ty největší pecky nejlepších dekád! Zbývají už jen čtyři soutěžící, takže každý z nich odzpívá dvě písně! Aby vám nic neušlo, tady jsou jejich jednotlivá vystoupení!

♦ DRSNÉ ROZHODNUTÍ: Kdo vypadl před bránou SUPERFINÁLE? Tohle jste nečekali! ♦


 

Dalibor Slepčík - 1. song (viz hlavní video)

SuperStar 2015: 5. finále - Slepčík: 1. song od M. Jacksona

Pátý finálový večer Dalibor zahájil písní Love Never Felt So Good, v originále zpívá Michael Jackson, Justin Timberlake. A pochválen byl také za tanec!

 

 

Emma Drobná - 1. songDnes měla velkou trému a v reklamní pauze si zkoušela píseň Feeling Good od Niny Simone nanečisto. To udělala snad poprvé. Porotci si její nejistoty všimli a důrazně ji vyzvali, že to nikdy nesmí být vidět. Jinak ji chválili.

 

 

Pavol Kovaliček - 1. songPavol to rozjel na píseň Numb od Linkin Park. A od publika přišlo standing ovation! Marta byla nadšená a řekla mu, že to bylo prozatím jeho NEJ vystoupení. Chválil ho i Palo, prostě všichni.

 

 

Štěpán Urban - 1. song
Další standing ovation pro Štěpána za interpretaci písně Wish You Were Here od Pink Floyd. „Bylo to absolutně skvělý,“ pronesl Soukup. I ostatní porotci chválou nešetří.

 

 

Emma Drobná - 2. song"Bylo to pro mě nejemotivnější vystoupení v tomto ročníku," pronesl Pavol Habera. Marta s ním jen souhlasí. Diváci Emmu ocenili potleskem ve stoje! Klára se zase těší na její koncerty i desku. To vše si Emma zasloužila zpěvem songu Love The Way You Lie, v originále Rihanna. 

 

 

Pavol Kovalíček - 2. song
Pavol dnes míchá kartami, jak povídají porotci. Jsou jeho vystoupeními velmi mile zaskočeni a překvapeni. Jako druhou píseň Pavol přednesl Right Here Waiting od Richarda Marxe. A opět zaválel!

 

 

Štěpán Urban - 2. song
Neutuchající potlesk si Štěpán zasloužil interpretací písně Sex on Fire od Kings Of Leon. „Zpíváš fakt dobře,“ pronesl Habera. Porotci pochvalují a pochvalují a diváci při každé chválé hlasitě tleskají.

 

 

Dalibor Slepčík - 2. songSe slavnou písní I Believe I Can Fly od R. Kellyho si i Dalibor nakonec od publika vysloužil standing ovation. Pochválen byl za procítění písně. Marta Jandová poté ocenila jeho statečnost: „Jsi hrdina, v tomhle věku tady takhle stát a zpívat. Snášet to všechno. Velký potlesk pro tebe.“ Pěkné gesto, Daliborovi je totiž „sladkých“ patnáct let.

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

29.11. | 22:43 Jana Petrovská
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jste všichni skvělé, není možné, rozhodnout se, kdo je nejlepší..

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com