Publikováno 5. 11. 2015

Klára Vytisková vydává nové album! Na co se můžete těšit?

KLARA. je jejím sólovým projektem, s nímž dosud vydala tři velmi zajímavé singly. Titulní písnička z chystané desky se letos na podzim dostala nejen do rotací tuzemských rádií, ale byla rovněž zařazena do několika důležitých mezinárodních playlistů vydavatelství Warner Music.

Klára Vytisková je jednou z nejvýraznějších zpěvaček mladé generace a aktuálně též porotkyní v pořadu Česko-Slovenská SuperStar 2015. Zpívá s kapelou Toxique a je držitelkou hudební ceny Anděl 2008 v kategorii Objev roku.

 

Klára Výtisková
Zdroj: Profimedia / TV Nova

 

Klářin sólový debut je velmi osobní nahrávkou. „Celá je složená v obýváku, prodiskutovaná v kuchyni u jídelního stolu, prosněná v ložnici a častečně nahraná v koupelně,“ prozrazuje autorka.

 

SuperStar 2015 - Marta Jandová a Klára Vytisková

 

„Každá skladba je střípkem mého aktuálního života.“ V titulní písni se například vyznává z lásky a respektu k rodině, chystaný singl Forever je zase o mateřské lásce a zranitelnosti lidí, kteří hluboce milují.

 

Klára Vytisková
Zdroj: TV Nova

 

Na desce se mimo jiné podíleli Lukáš Chromek (Airfare, Atmo Music, Calm Season apod.), Viliam Béreš (klávesista Toxique), Matěj Belko (multiinstrumentalista, producent a člen doprovodné kapely KLARA.), Klářina sestra Edna Green (Never Sol, Apollinaire, Bohemia) nebo produkční tým Little Beat, s nímž spolupracují Celeste Buckingham a Majk Spirit.

 

Album vyjde na konci listopadu, ale na první singl se můžete podívat ZDE. Klára má i svou fanpage na facebooku!

 

 ČTĚTE TAKÉ: 

Jak vyhrát SuperStar? Tady je rada přímo od první vítězky Anety Langerové!

HLASUJTE! Komu to při prvním finálovém večeru slušelo nejvíc?

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com