Aktualizováno 28.8. 2015 13:36

Klára Vytisková

Klára Vytisková se v porotě SuperStar doposud neobjevila, chce ale hodnotit hlavně objektivně a spravedlivě!

Jedna z nejtalentovanějších a nejrespektovanějších zpěvaček současné české klubové scény je nováčkem letošní poroty SuperStar. 

 

 

 

Kromě působení v kapele Toxique založila vlastní projekt s názvem KLARA, pod kterým aktuálně publikuje nové songy. Nejmladší členka poroty je známá především svou extravagancí, kterou se bezesporu přiblíží mnoha účastníkům soutěže.

 

Klára Vytisková zazpívala ve Žlutých lázní
Zdroj: Hermina/Mithofer Klára Vytisková

 

Nejvíce se těší na chvíle, kdy jí z výkonů soutěžících bude běhat mráz po zádech. Doufá, že i v letošním ročníku SuperStar se povede objevit zajímavou osobnost s výrazným talentem, která obohatí českou hudební scénu.

 

Klára Vytisková

 

Přestože sami nevíme, jakých verdiktů se od Kláry soutěžící dočkají, je jisté, že se budou s hodnoceními ostatních porotců skvěle doplňovat. Jsme zvědaví, jestli se do povědomí účastníků soutěže zařadí jako milá a pochvaly rozdávající porotkyně či jako kárající a s výkony nespokojená hodnotící.
 

Nova.cz

Diskuze

8.11. | 23:15 ondravoz
4
Náhlasit nevhodný komentář
Holka - asi nejhorší porotce všech dob:(((dost trapné a bez svého nápadu. Ostatně asi nejhorší ročník superstar:(((tez díky nepříliš inteligentni moderátorce Jitce:)) Opravdu velka gratulace!!! Bože ať jde raději někam na procházku a ne moderovat!

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com