Aktualizováno 27.11. 2015 12:29

Looky slavných zpěvaček krok po kroku

Témata:

Amy Winehouse, Christina Aguilera a Whitney Houston. To jsou (či byly) nejen slavné zpěvačky, ale i super kočky a vizážista Avonu a image maker SuperStar Pavel Bauer nám teď na třech semifinalistkách soutěže ukáže, jak se nalíčit v jejich stylu. Ready? Tak jdem na to.

Líčení ve stylu Amy Winehouse
 

„Jako podklad jsem u Emmy použil světlý odstín Dlouhotrvajícího make-upu. Hodí se pro normální až mastnou pleť a je skvělý v tom, že pokožku dlouho udrží matnou a přitom příjemně hydratovanou.

SuperStar 2015 - AVON Proměny - 3


Tváře jsem zvýraznil jen velmi decentně, aby odpovídaly looku Amy Winehouse. Očím, které jsou lehce nalíčené Očními stíny Quatro, odstínem Purple Haze, dominuje typická, výrazná linka. Na tu jsem použil Gelové oční linky SuperSHOCK v černé barvě.

SuperStar 2015 - AVON Proměny - 4


Barvou jsem nešetřil ani na řasách, které jsem několikrát, shora i zdola pročísl Řasenkou SuperSHOCK. Na rty pak už postačí jen narůžovělý odstín Rtěnky 3D plumping Uptown Pink.“

 

 

Líčení ve stylu Christiny Aguilery
 

„Sabinu Slepčíkovou jsem nalíčil Dlouhotrvajícím make-upem v odstínu Natural beige a pomocí Zklidňujícího tekutého korektoru jsem prosvětlil partie pod očima, kolem nosu a uprostřed čela.

SuperStar 2015 - AVON Proměny - 5
 

Celý základ jsem pak přepudroval Rozjasňujícími perlami na tvář, které pleť nejen bezvadně barevně sjednotí, ale dodají jí i krásný jas. Na zdravíčko jsem použil Sadu na konturování tváře.
 

SuperStar 2015 - AVON Proměny - 6


I líčení očí je poměrně výrazné a zářivé. Z nabídky Očních stínů Quatro jsem si půjčil paletku Mod Muse, která kombinuje světlé a tmavé barvy. Na pohyblivé víčko jsem nanesl nejsvětlejší barvu a do záhybu tmavý matný stín, ze kterého jsem vytvořil skoro až linku. Nebojte se tmavý stín protáhnout i pod řasy směrem ven. 

Na rty jsem nanesl hydratační Rtěnku Ultra Color Indulgence v lehce načervenalém tónu odstínu Peach Petunia.“


 

Líčení ve stylu Whitney Houston

„K barevnému sjednocení pleti jsem u Veroniky použil Zklidňující make-up s matující složkou v tmavším odstínu. Místo pudru mi tentokrát postačily Bronzové tónovací perly Avon Glow v odstínu Deepest Bronze, které nejenže pleti dodají jednotný nádech, ale navíc ji i rozzáří.

SuperStar 2015 - AVON Proměny - 1


Místo klasických očních stínů jsem tentokrát sáhl po Tekutých očních stínech SuperSHOCK v odstínu Lilac Lighting s metalickým efektem. Líčení očí jsem pak ještě zvýraznil černou Tužkou na oči a Řasenkou Infinitize.
SuperStar 2015 - AVON Proměny - 2


Veronice jsem pak ještě lehce upravil obočí praktickou Sadou na úpravu obočí a rty jsem vykreslil Tužkou na rty Ultra Colour v bordó odstínu Wild Orchid. A hotovo. Veronika je celé Whitney.“


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com