Aktualizováno 22.3. 2016 12:40

Místo zpěvu by finalistky SuperStar klidně mohly dělat modeling! Nebo ne?

Témata:

Od konce posledního ročníku SuperStar již uplynula delší doba. Finalisté soutěže ale nelení a jsou v jednom kole! Co dělají holky ze SuperStar dnes? Kromě zpěvu by se klidně mohly věnovat modelingu!

Emma Drobná coby vítězka loňského ročníku SuperStar je asi nejvíce zaneprázdněná. Připravuje desku, kterou by měla letos vydat, účinkuje v televizní show a koncertuje.

Emma instagram

Mezitím si občas najde čas na odpočinek. Volný čas nejraději tráví u oblíbeného seriálu, ale hlavně ve společnosti svého pejska. I při tomto velkém vytížení jí to pokaždé neuvěřitelně sluší, co říkáte?

Emma instagram


Přesto, že Barbora Hazuchová vypadla ze soutěže SuperStar jako první dívka, na hudbu nezanevřela. V pondělí vydala svůj první sólový klip s názvem Deň nocou. Text k této písni napsal významný slovenský textař Martin Žuži z kapely Hex. Během příprav k nové písni si Barbora stihla zahrát na modelku. Musíme říct, že kdyby Barboře kariéra zpěvačky nevyšla, jako modelka by se určitě uživila.

Barbora Hazuchová instagram


I další finalistka SuperStar natočila nedávno nový videoklip. Písnička Kým to hrá sklidila značný úspěch a tak si Veronika Danišová užívá zasloužený odpočinek. Když zrovna nezkouší na kameru bláznivé obličeje, taky jí to sluší, že?

Veronika Danisova instagram


Sabina Slepčíková sice ještě žádnou píseň ani videoklip nevydala, jak je ale vidět, ani ona by se ve světě modelingu neztratila.

 

Sabina Slepcikova

 

Nepřehlédněte:

Videoklipy a koncerty: Finalisté SuperStar jsou v jednom kole!

 

NOVÉ ŽENY v našich seriálech! Kdo bude už brzy chlapům motat hlavy?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com