Aktualizováno 30.5. 2017 10:22

GALERIE: Napodruhé, ale přece. Monika Bagárová to dokázala! Gratulujeme

Monika Bagárová - 2
Zdroj: Instagram

Monika Bagárová patří mezi zástup českých hvězd, které svou kariéru začaly v televizi Nova. Dnes už je z ní velká slečna a koncem května oslavila úspěšné absolvování velké životní zkoušky. Gratulujeme!

Monika Bagárová (23) se pochlubila v pondělí na sociální síti. "Odmaturováno, je to tam," napsala k fotografii, s kterou si tak trochu pohrála. Oblíbená brněnská zpěvačka má za sebou zkoušku dospělosti, ale pokračovat ve studiu nehodlá. Dává přednost hudební kariéře.


16

Monika Bagárová složila maturita

Zdroj: Instagram

Monika Bagárová - 1

Hodnocení:

Moravské femme fatale, která začala svou kariéru finálovou účastí v soutěži SuperStar v roce 2009, se už jednou maturitou projít nepovedlo. Minulý rok jí o velmi těsně uniklo úspěšné absolvování didaktického testu, takže musela ještě pár měsíců čekat. Škola je pro ni těžším oříškem, než pro její vrstevníky, protože má kvůli pracovními vytížení individuální studijní plán.


Kromě ukončení středního vzdělání prožívá momentálně Monika i další štěstí. Po rozchodu s newyorským podnikatelem našla štěstí našla v novém příteli, kterým je slovenský hudebník Dávid Hodek. Ten je velmi talentovaným muzikantem, takže se dá předpokládat, že s Monikou bude spolupracovat nejen u sebe doma, ale také v jejím profesionálním životě.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Monika Bagárová se pochlubila snímkem, na kterém dělá s partnerem to, co mají nejraději

VIDÍTE HO? Hvězda Tvojí tváře v Kriminálce Anděl! Poznali jste ho? Za 10 let se hodně změnil...

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com