Aktualizováno 14.10. 2015 17:46

Nebezpečný pád Kláry Vytiskové přímo před kamerami SuperStar!

I Palovi při pohledu na ni ztuhla krev v žilách! Novou porotkyní SuperStar je mladá česká zpěvačka Klára Vytisková. A na její start nikdo, ale ani ona sama, určitě nezapomene! Těsně před úplně první klapkou spadla tak nebezpečně, že ani vždy drsnému Haberovi nebylo všechno jedno!

 

Už v neděli 30. srpna začínají castingové epizody největší pěvecké show SuperStar. K ostříleným porotcům - Palovi Haberovi, Martě Jandové a Ondřeji Soukupovi se přidá i nováček - česká zpěvačka Klára Vytisková. A té se podařil ještě před začátkem pořádný trapas! Osudným se jí stal moment, když si poprvé zkoušela porotcovskou židli.

 

SEKNE JIM TO! Takhle to sluší porotě SuperStar na první oficiální fotce!

 

„Pozor, když se odrazíte na této židli ...“, začal své kolegy upozorňovat zkušený porotce Palo Habera. Ještě však ani nestihl doříct větu, Klára se odrazila na židli na kolečkách a zažila pořádně tvrdý pád. „Ve studiu zůstali všichni jako opaření. Ten pád vypadal velmi nebezpečně, jen o kousek minula postavenou scénu, mohla se udeřit do hlavy a to by dopadlo velmi špatně,“ prozradil zdroj ze zákulisí. Když však Klára i ostatní porotci zjistili, že incident se obešel bez následků, vzali to s humorem a na nevydařeném startu se dobře pobavili.

 

Nový ročník SuperStar startuje na Nově už v neděli 30. srpna ve 20:20!

 

Historický okamžik v nové řadě SuperStar! Kat Palo Habera objal a uklidňoval soutžící!

 

TĚŠTĚ SE! Díky soukromým záběrům Pyca uvidíte, co dělají porotci, když je netočí profi kamery!

Nova.cz

Diskuze

25.8. | 07:04 alois223
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to byl opravdu nebezpečný pád. To v pohodě zastíní i pád letadla s 300 lidmi na palubě. Z toho pádu zde budou měsíc těžit, jako ze smrti džambulky.
24.8. | 12:00 josefvyskoc
5
Náhlasit nevhodný komentář
je to trapnej pokus o viral...neslo by to dat si s tim trosku vic prace,kdyz chcete delat mermomoci ty estrade PR ?...
24.8. | 11:49 Jaroslav Koucky
11
Náhlasit nevhodný komentář
A kvočny z novy to popisují jako pád ze 7 metrů, přitom jen spadla na měkký koberec ani ne z metru, btw.. popisek " TADY ŠLO O ZDRAVÍ" to jako vážně???

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com