Aktualizováno 6.8. 2015 13:55

Nejen zpěv by je uživil! Budete koukat, co všechno zvládají finalisté SuperStar!!

Finalisté SuperStar ukazují svůj skrytý talent. Nejen svým hlasem by si podmanili Česko, mají i další zajímavé dovednosti. A jaká, že to jsou? Čtěte!

Martin Chodúr

Martin Chodúr
Zdroj: facebook.com


Kromě svého velkolepého hlasu ve volném čase trénuje básnické střevo. A stává se z něj pořádný umělec, často se totiž nejprve inspiruje obrazem a následně skládá báseň. Jednu z posledních složil k plátnu Jacka Vettriana s názvem "Singing Butler" (Zpívající Majordomus).


Markéta Konvičková

Markéta Konvičková
Zdroj: facebook.com

Markéta by mohla být parádní kuchařkou! Na svých sociálních sítích velice ráda zveřejňuje fotografie svého kuchařského talentu. A jsou to hotové delikatesy! Pyšní se například krevetami na másle, domácím beránkem nebo luxusní snídaní, kterou si ukuchtily společně s Monikou Bagárovou.

 

Monika Bagárová

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram

Zkušeností jakožto modelka má Monika dostatek. A není se čemu divit, nejedna slečna by chtěla mít figuru jako ona. I půvabu má na rozdávání. Mohla by z fleku tedy odstartovat kariéru supermodelky! 

 

• ZÁKULISNÍK SUPERSTAR: Třetí vítěz Superstar razantně změnil vizáž! Proč?

 

Ben Cristovao

Ben Cristovao
Zdroj: facebook.com

Ben by mohl sepsat cestovní příručku, nebo si alespoň začíst vést cestovní blog! Téměř každý den rozšiřuje fotografie na sociálních sítích z odlišných koutů světa. Za to vděčí své hudební kariéře, které se zase vede díky řadě fanoušků. Proto jim nezapomíná děkovat.Celeste Buckingham

Celeste Buckingham
Zdroj: facebook.com

Celeste je pravděpodobně nejznámější soutěžící ze všech řad SuperStar, a to dokonce i v zahraničí! A ke všemu je to krásná ženská. Kromě profesionálnímu zpěvu, se věnuje i fotomodelingu, objevuje se v reklamách a dokonce i moderuje. Na co sáhne, to se jí daří. 

 

Martin Harich

Martin Harich příchází s albem
Zdroj: MTV

Pokud se Martin zrovna nevěnuje zpívání, můžete ho zastihnout v televizi také jako moderátora. Už při účastni v SuperStar přiznal, že moderování je jeho druhý největší sen. A úspěšně si ho plní.

 

• ZÁKULISNÍK SUPERSTAR: Vlasta Horváth 10 let od vítězství v SuperStar! Co dělá dnes?

 

Adam Kukačka

Adam Kukačka
Zdroj: TV Nova


Také právě v Superstar živě prohlásil, že jeho největším snem je dělat animátora na dovolených pro děti. A s jeho milou povahou by mu to šlo raz dva!

 

Leona Šenková

Leona Šenková - syn
Zdroj: Facebook official

Leona již není pouze a primárně zpěvačkou, ale také čerstvou maminkou svého tříměsíčního synka! A to je role úctyhodná :).

 

Denis Lacho

Denis Lacho
Zdroj: facebook.com


Kdyby si měl vybrat mezi hudbou a fotbalem, měl by dozajista zmatek. Na sociálních sítích dává neustále vědět o své vášni pro fotbal a běh. V květnu se dokonce zúčastnil svého prvního soutěžního běhu v této sezóně a hned skončil na krásném 5. místě!

 

To nejlepší z castingu v Praze!

NEZAPOMENUTELNÉ LEGENDY SUPERSTAR! Vzpomínáte na ně?

 

Nova.cz

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com