Aktualizováno 10.11. 2015 12:56

Nejzářivější blondýna ze SuperStar: Podívejte se na krásné líčení Veroniky Vrublové!

Témata:

Jemné rysy semifinalistky Veroniky Vrublové se nám moc hodili na hvězdné líčení Natural look. Líčení vytvořil a postupy pečlivě popsal Pavel Bauer, image makera SuperStar a oficiálního vizážisty Avonu!

Lehký make-up
„Pro přirozený look je typické minimalistické líčení. Jako základ nám postačí lehký tonovací make-up, který naneseme na hydratovanou pleť. Já rád používám Lehký krycí denní krém, který pleť barevně sjednotí, ale zároveň ji hydratuje a chrání. Zvlášť teď po létu, kdy je pokožka většinou opálená a září zdravím, není nutné používat silně krycí make-upy, ale spíše BB či CC krémy. Zapomenout nesmíme ani na prosvětlení partií kolem očí, což nám zajistí použití světlejšího korektoru, který jemně vklepeme prsty.

Avon líčení - Veronika Vrublová


Zdravíčko
Také modelace obličeje je důležitá. Já jsem si oblíbil Sadu na konturování tváře, kde najdeme tmavší stín na partie, které chceme potlačit, a světlejší tvářenku pro zvýraznění zdravíčka. Toto duo nám tv případě natural looku postačí také k líčení očí. Stačí jen přetřít nadočnicový oblouk malým štětcem a dodat tak víčkům lehký barevný nádech. Barevné oční stíny můžeme tentokrát vynechat a zaměříme se už pouze na řasy.


Řasy

Zvýrazníme je řasenkou, aby získaly objem, konturu a intenzitu. Já nedám dopustit na novou Big & False, která je opravdu výborná. Pracuje se s ní skvěle a bez větší námahy a žmolků řasy výborně oddělí a zhustí.

Avon líčení - Veronika Vrublová


Rty
Pak už postačí jen rtěnka v růžovotělovém nádechu pro jemné zvýraznění rtů. K přirozenému líčení se hezky hodí novinka Rtěnka 3D Plumping v odstínu Uptown Pink. U tohoto typu looku se vyvarujte třpytivých líčidel a výrazných barev. Líčení musí působit hodně přirozeně a naturálně.“

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com