Aktualizováno 29.2. 2016 08:59

Videoklipy a koncerty: Finalisté SuperStar jsou v jednom kole!

Témata:

Už je to pár týdnu, co jsme viděli účastníky loňského ročníku soutěže SuperStar na televizních obrazovkách. A i když od vyhlášení vítěze SuperStar uběhlo už několik měsíců, noví zpěváci se od té doby rozhodně nenudí. Podívejte se, co dělají superstáristé teď.

Vítězka soutěže Emma Drobná je v jednom kole. Nejen, že připravuje svojí první sólovou desku, ve volném čase se účastní nejrůznějších soutěží a stíhá se vídat s kamarády ze SuperStar. Jako nezadaná dívka si Emma najde čas i na lovení mužů. Zrovna nedávno na svém Instagramu představila svou novou lásku.

Emma instagram

Tohoto „muže“ představila Emma na instagramu jako svou novou lásku.


Ani Štěpán Urban, který v soutěži skončil na krásném druhém místě, nemá v poslední době času na rozdávání. Neustále pendluje mezi Uherským Hradištěm a Prahou. Doma v Uherském Hradišti pilně chodí do školy, v Praze zase navštěvuje kamarády a koncertuje. Pokud mu zbyde nějaký čas, zkouší s kapelou a připravuje nové písničky.

Stěpán Urban - instagram

Štěpán s kamarádem zpěvákem Pavlem Caltou


Legendární show Chcete být milionářem? se vrací! PŘIHLASTE SE právě teď

 

Veronika Danišová, která během soutěže prošla největší změnou, zhubla totiž několik kilo, na sebe dbá i po skončení SuperStar. Hodně času teď tráví v posilovně. Netrénuje tam ale jen svou postavu. S kolegyněmi tam cvičí choreografii ke novému videoklipu. Jak to tak vypadá, k vidění by měl být již brzy.

Veronika Danišová - instagram

Veronika při přípravách k natáčení nového videoklipu.


Stejně jako Veronika, i další kráska z finálové osmičky letošní SuperStar nezahálí a natáčí videoklip. V posledních dnech tráví Barbora Hazuchová natáčením svého prvního videoklipu veškerý volný čas. Snad jsou již přípravy u konce a my se brzy dočkáme nového videoklipu, Barboře to tam totiž bude velmi slušet.

Barbora Hazuchová

Barbora s kolegy při natáčení videoklipu.


Ačkoliv Daniel Křižka opustil finálová kola SuperStar jako první, na hudbu nezanevřel. Naopak, byl ze všech finalistů první, kdo natočil videoklip. Jeho debutová píseň se jmenuje Weak or strong a sám k ní složil hudbu i napsal text. Momentálně Daniel objíždí s kytarou nejrůznější koncerty a jako instruktor trénuje bojové sporty.

Daniel Křižka - instagram

Takto vysportované tělo má Daniel díky bojovým sportům.


Sympatická Réka Balová se sice do finálových kol SuperStar neprobojovala, to jí ale nebrání v tom, aby dále pokračovala ve zpěvu. Pokud zrovna nekoncertuje, tráví volný čas s kamarády ze SuperStar, studuje vysokou školu a ve volném čase výletuje s přítelem.

Reka Balova

Réce to na pódiu velmi sluší.


Nepřehlédněte:

Hazard, adrenalin i sport! Tyhle koníčky známých vás překvapí!

5 zajímavostí o Leonardu DiCapriovi: Proč ho nutili, ať si změní jméno?

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com