Aktualizováno 26.6. 2015 09:50

Tahle parta bude letos hodnotit soutěžící! Těšte se!

Témata:

Porota SuperStar 2015 je kompletní! V novém ročníku populární soutěže usednou vedle Pala Habery a Marty Jandové i Ondřej Soukup a Klára Vytisková. Tato hvězdná čtveřice porotců bude hledat novou SuperStar už na podzim na Nově a Markíze.

Skladatel a zkušený producent Ondřej Soukup je spojený se SuperStar už od samotného začátku, diváci si oblíbili jeho profesionální a trefné porotcování. „Do SuperStar jdu jako porotce po čtvrté a jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen skvěle nebo zajímavě zpívající, ale i mající charisma, schopnost upoutat diváka nebo posluchače, osobnost, která bude vzbuzovat emoce. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský nebo textařský talent. Někdy se to povedlo, někdy méně. Jsem velmi zvědav, jestli se to podaří v SuperStar 2015,“ prozradil Ondřej.

 

 

SuperStar - 3

 

Úplným nováčkem v porotě bude energická zpěvačka Klára Vytisková, která vešla do povědomí především jako zpěvačka kapely Toxique. Držitelka ocenění Anděl se na porotcování velmi těší. „Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost.“ Na rozhovor s Klárou se můžete těšit už v sobotním vydání pořadu Volejte Novu.

 

SuperStar - 1

 

„Zkušenosti Ondřeje a energie i jistá extravagance Kláry skvěle doplní Pala a Martu. Věřím, že to mezi všemi bude jiskřit a diváci budou nadšení,“ říká režisér a kreativní producent show Pepe Majeský. 

 

Pavol Habera má s porotcováním v SuperStar velké zkušenosti a věří, že i v nové řadě soutěže objeví budoucí hvězdy. "Se Superstar to tu všetko pred niekolkymi rokmi začalo a ja som mal to šťastie, že som bol pri tom. Dali sme šancu veľa spevákom a speváčkam. Niektorí ju využili, niektorí zahodili, ale pre mna bolo vždy najdôležitejšie zistenie, že v kazdom ročníku sú ľudí, ktorí sú tak dobrí a talentovaní, že si zaslužia dostat v živote veľkú šancu Som rad, že i letos tu šancu niekomu znova dáme, že budem znova pritom a budem dúfať, že ju poriadne využije. Teším sa na to!"

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle byste od porotců SuperStar 2015 nečekali! Podívejte se na jejich bláznivá videa!


NEZAPOMENUTELNÉ MOMENTY SuperStar: Pamatujete si Aničku Dajdou?

 

Své hudební a porotcovské zkušenosti zúročí v nové řadě SuperStar i populární zpěvačka Marta Jandová. "Na Superstar se moc těším! Nejen protože je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent na sebe může upozornit, a tím si splnit nějaký ten sen, ale také protože jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost a vrátím se tak o 6 let zpět. Bude mi zase 34 :-) To je krása."

 

"Palo aj Marta sú skúsení profesionáli, s ktorými je radosť spolupracovať. Som veľmi rád, že našu ponuku prijali. Už čoskoro oznámime aj ďalšie zloženie poroty," říká režisér a kreativní producent projektu Pepe Majeský.

 

Marta Jandová a Pavol Habera
Zdroj: TV Nova

 

SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl produkován v 52 zemích. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Nova.cz

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com