Publikováno 16. 12. 2015

Výherkyně balíčku od Avonu: Co vše během večera zažila a jak dopadla její proměna?

SuperStar 2015: Proměna Markéty
Zdroj: TV Nova

Každý týden, od prvních přímých televizních přenosů, jste zde mohli soutěžit o balíčky dekorativní kosmetiky Avon. Jako bonus jsme těsně před velkým finálem vylosovali jednu z vás, které jste se soutěže zúčastnily, a vzali ji na báječný večer se SuperStar. Takhle probíhal!

Markéta měla nejen přístup do zákulisí, ale mohla se dostat až k samotné porotě, k účinkujícím a při přímém přenosu samozřejmě nesměla chybět v první řadě. K tomu všemu byla krásně nalíčená, protože součástí výhry byla i proměna z rukou Pavla Bauera, image makera SuperStar a oficiálního vizážisty Avonu.

 

SuperStar 2015: Proměna Markéty
Zdroj: TV Nova

 

Přirozené zářivé líčení

„Vzhledem k Markétině mladé aknózní pleti jsem použil dobře krycí make-up,“ vysvětluje postup líčení Pavel. „Drobné barevné nesrovnalosti jsem zakryl Zklidňujícím tekutým korektorem, odstínem Fair i Medium. Pomocí lehkého poprašku Rozjasňujících perel na tvář jsem pak vrátil pleti svěžest a jemným odstínem tvářenky docílil zdravého vzhledu. Oční stíny Quatro jsem nanesl jen velmi střídmě a bez silných kontur a oči jsem výraznil Řasenkou Infinitize. Na rty jsem použil jemný Lesk Ultra Glazewear, který jim přidal na objemu.“

 

SuperStar 2015: Proměna Markéty
Zdroj: TV Nova


A jak se to Markétě líbilo?

„Celé to bylo naprosto úžasné. Ráda jsem poznala nové lidi, potkala kamarády z divadla a přivezla si nádherné zážitky:) Líčení od Pavla bylo asi to nejlepší, co jsem na sobě kdy měla (a to jsem byla kolikrát líčená do divadla na vystoupení nebo na různé akce). Moc se mi to líbilo a hrozně jsem si to celé užila. Děkuji za úžasný, kouzelný, Superkalifradžilistikexpijalidózní den!!! :))
Vaše Markéta“

 

SuperStar 2015: Proměna Markéty
Zdroj: TV Nova 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Podívejte se na Proměnu krásné Sabiny

„Nejsem úplný prototyp ženy,“ říká Réka ke své proměně

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com