Publikováno 13. 11. 2016

Vzpomínky na Halloween: Poznáte slavného finalistu SuperStar?

Halloweenská maska
Zdroj: facebook

Maskují se nejen hvězdy Tvojí tváře. Tahle móda pronikla také do SuperStar. Poznáte jednoho zpěváka, po kterém šílely během soutěže hlavně fanynky?

"Spomienky na pondelkový Halloween. Bol som dosť strašidelný?" napsal Štefan Pčelár k fotografii, kteoru vložil na sociální síť. Strašidelný tedy moc není. Ale k nepoznání, to je určitě.


Štefan Pčelár - 2
Zdroj: facebook.com

 

Od chvíle, kdy skončila natáčení SuperStar, bylo jasné, že Štefan se nevydá cestou muzikálových prken. Tenhle kluk patří někam jinam. Chce hrát a zpívat svou hudbu, chce se svou kapelou dělat radost všem fanouškům.


Štefan Pčelár
Zdroj: facebook

 

Kromě toho Štefam miluje divokou přírodu, miluje, když může sám bloudit neznámou krajinou, neznámými zeměmi a nasávat zážitky, které jsou jiném lidem tak těžko dostupné. Proto chvíli po skončení SuperStar vyrazil na poznávací cestu do Thajska, proto se nyní vrátil s dvouměsíčního tripu po lesích, jezerech a horách drsné Kanady.


SuperStar: Štefan Pčelár - 6

 

Štefan Pčelár se nezastaví. Neustále koncertuje se svou kapelou nebo jezdí na očistné dovolené. Nebo baví děti, jak můžete vidět na fotografii. Finalista SuperStar se nikdy opravdu nenudí.

red

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com