Aktualizováno 5.11. 2015 09:32

ZÁKULISNÍK: Jeden z finalistů SuperStar se zalekl velkého podia a nechtěl vystupovat!

První finálový večer SuperStar byl pro soutěžící velmi náročný. Většina poprvé vystupovala na velkém podiu. A polovina soutěžících se léčila z nemocí. Kdo trpěl nejvíc, nejen to se dozvíte v dalším Zákulisníku SuperStar!

Sedm soutěžících má za sebou úspěšně první finálový večer SuperStar. Pro Daniela Křižku ale soutěž skončila. Přesto si on i ostatní finalisté užili přípravy naplno.

 

SuperStar 2015

 

Některým ale před finále moc do smíchu nebylo. Většina soutěžících totiž bojovala s nemocemi. Začalo to u Pala Kovalička, pak přišla o hlasivky Emma Drobna. S nachlazením bojovala i Veronika Danišová a Dalibor Slepčík. A přímo finálový večer v horečkách musela zvládnout Barbora Hazuchová. Přestože na sobě nedali nic znát a zpívali jako o život.


Finálové večery SuperStar budou nabité! Podívejte se, jak vypadá studio na Barrandově!

 

Téměř pro všechny finalisty to byla první zkušenost s tak velkým podiem, které je navíc vybaveno všemožnými moderními technologiemi a efekty. Nejvíce se ho zalekl překvapivě Štěpán Urban.

 

Pódium je nádherné, jak to ale vypadá za ním? Nejen to odhalí další Zákulisník. Dozvíte se také, kdo se při soutěži cítil jako schyzofrenik a proč. Podíevejte se! 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Koho z finalistů vzalo vyřazení Daniela Křižky ze SuperStar nejvíc? A co na to porota?

 

První FINÁLE SuperStar! Sledujte jednotlivá vystoupení!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com