Aktualizováno 6.8. 2015 11:07

ZÁKULISNÍK SUPERSTAR: Jak dnes žije Ali Amiri? Založil rodinu, nebo žije jen prací?

Je to už deset let, co se mezi finalisty Superstar objevil i perský princ. Tak se tehdy říkalo Ali Amirimu, který v Česku studoval medicínu. Co dělá teď, tak na to se podívejte v dalším zákulisníku Superstar.

Ali Amiri se v roce 2005 umístil v druhé řadě SuperStar na pátém místě. Už od začátku ho fanynky milovali nejen kvůli exotickému vzhledu, ale i svéráznému a pro mnohé roztomilému podání písní.

 

 

Ali Amiri
Zdroj: Oficiální zdroj Ali Amiri

 

V době soutěže Ali Amiri studoval medicínu. Dnes už je z něho pan doktor v oboru dermatologie, má vlastní kliniku a i když koncertní pódia vyměnil za ordinaci, každý den si prý brnká na kytaru a zpívá i při operacích.

 

VIDEO: Třetí vítěz SUPERSTAR razantně změnil vizáž a vypadá úplně jinak!


Jak sám říká SuperStar pro něj v životě znamenala víc, něž pro kohokoliv jiného. Aliho na ulici stále poznávají a reagují na něho pozitivně, ale už se setkal v souvislosti s jeho původem a teroristickými útoky i s negativními reakcemi.

 

Ali Amiri
Zdroj: Korzo

 

Zpěvák s íránskou krví se vždy pyšnil hustými a tmavými vlasy. Na těch se ale už začínají podepisovat léta. Přestože díky své specializaci má možnost jejich řídnutí zastavit, neuvažuje o tom.

 

SPECIÁL SUPERSTAR: Za co Sabina Křováková utratila výhru 100 000 Eur?

Nejen zpěv by je uživil! Budete koukat, co všechno zvládají finalisté SuperStar!!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com