Publikováno 30. 11. 2015

ZÁKULISNÍK: Víte, co se děje na podiu před vysíláním SuperStar a když jsou reklamy? Podívejte se!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak to vypadá ve studiu SuperStar, než začne přímý přenos a během televizních reklam? Klid tam rozhodně není!

Než se na podiu cokoliv začne dít, je potřeba ho pořádně na ten velký večer připravit - uklidit a naleštit. První, kdo se pak před diváky v sále na vyleštěné podium postaví nejsou moderátoři Jitka s Pycem, které znáte z televize, ale úplně někdo jiný. Takzvaní roztleskávači.

 

Roztleskávači jsou na podiu nejen před zahájením SuperStar, ale nastoupí i jakmile začne v televizi reklamní přestávka neboli break. Jejich úkolem je nažhavit a rozjásat publikum, než začne samotný přenos.

 

ZÁKULISNÍK: Exkluzivní záběry z kostymérny SuperStar! Podívejte se!

 

Během reklamních přestávek finalisté stihnou rozdat pár podpisů a úsměvů na společných fotkách. Porota si zatím vyřídí přes telefon soukromé záležitosti.

 

Kromě roztleskávačů se o pauze činí i AVON vizážisté, protože musí během pár minut opravit make-up, jak soutěžícím, tak porotcům.

 

Jakmile zazní hlas režiséra Pepe Majeského, musí všichni zpátky na svá místa a šou pokračuje dál, aniž by diváci poznali, že se na podiu dělo vlastně úplně něco jiného, než co je běžně vidět v televizi.

 

Co se před přenosem ještě musí s diváky natrénovat a jak na pódiu řádí roztleskávači, na to se podívejte ve videu!

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

 

ZÁKULISNÍK: Jako pudl nebo houbička! Kdy se tak cítily semifinalistky SuperStar?

 

ZÁKULISNÍK: Jeden z finalistů SuperStar se zalekl velkého podia a nechtěl vystupovat!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

SuperStar is a trademark of 19 Television Ltd and FremantleMedia Ltd.
Licensed by FremantleMedia Limited. www.fremantlemedia.com